Fotky

Diana Kobzanová (foto: Jiří Herman www.hermina.cz)Diana Kobzanová je nejenom moderátorkou, ale také modelkou. Je-li Dianě Kobzanové něco vlastní, je to rozruch, který kolem sebe dokáže vzbudit. A jak nedávno sama prohlásila, dokáže to i bez toho, aby musela bulvárním novinářům volat. „To je bohužel v českých končinách zavedeným zvykem u rádoby slavných modelek,” rýpla si do svých kolegyň v jednom rozhovoru Diana. Ona sama je však velmi rozporuplnou postavou českého showbusinessu.
Již korunka Miss ČR, kterou Diana Kobzanová získala v roce 2001, patří k těm nejkontroverznějším, jaké kdy byly u nás uděleny. Nejenže velká část české veřejnosti stále nemohla najít krásu této vysoké blondýny, v roce 2003 ji byla korunka organizátory soutěže dokonce odebrána. Důvodem byly fotky pro pornografický časopis Leo, kde se Diana Kobzanová předvedla doslova v celé své kráse.

Fotky z Lea

Je jen málo fotografií, které by v Česku vzbudily takovou pozornost médií, jako fotky z Lea, kde se Diana ukázala nahá. Zatímco některé její kolegyně úspěšně odmítají nabídky pánských časopisů a jiné se decentně odhalují, Diana Kobzanová se odhalila úplně a se vším všudy.
Fotky z Lea rozhodně nepatří pod lehkou erotiku, jde o nude fotografie, které mají velmi blízko k pornu.
Tyto fotky budou kariéru Diany provázet celý život. Sama Diana údajně nelituje, časopis Leo ji nabídl takový honorář, že se jí všechen ten povyk vyplatil. Diana Kobzanová navíc není žádná stydlivka, a tak se nám nahá předvedla i na řadě dalších fotek. Od svého vítězství v soutěži Miss ČR si navíc nechala zvětšit poprsí, takže má co ukazovat.

Diana Kobzanová nahá

Naposledy nám Diana Kobzanová své přednosti předvedla v létě 2012. Fotky, na kterých se opět ukázala nahá, nafotila Diana s fotografkou Nikolou Štrossovou. Nude foto vzniklo údajně pro fanoušky dlouhonohé modelky. Tentokrát to udělala bez jakéhokoliv honoráře.

Be Sociable, Share!